ZÁPAS
26.10.15 | 1. kolo | Matias Zukas | Tiago Lopes (BRA) | 7-64, 6-1 | Brazil F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matias Zukas | Tiago Lopes (BRA) | |
1. podání % | 42/70 (60%) | 37/72 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/42 (74%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/28 (71%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/72 (42%) | 19/70 (27%) |
Vyhrané body celkem | 81/142 (57%) | 61/142 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matias Zukas vs. Tiago Lopes (BRA) - Vzájemné zápasy
26.10.15 | 1. kolo | Matias Zukas | Tiago Lopes (BRA) | 7-64, 6-1 | detail zápasu | Brazil F6 | antuka |
20.10.14 | 1. kolo | Tiago Lopes (BRA) | Matias Zukas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Peru F9 | antuka |
13.10.14 | 1. kolo | Tiago Lopes (BRA) | Matias Zukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Peru F8 | antuka |
Matias Zukas form & Tiago Lopes (BRA) form
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Tiago Lopes (BRA) - poslední zápasy
Brazil F3 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Andre Miele | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombia F9 - antuka | ||||
01.12.16 čtvrtfinále | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.16 2. kolo | vs. Fernando Romboli | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.16 1. kolo | vs. Daniel Mora | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Colombia F8 - antuka | ||||
23.11.16 2. kolo | vs. Ivan Endara | 3-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo | vs. Davide Pontoglio | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Colombia F7 - antuka | ||||
17.11.16 čtvrtfinále | vs. Nicolas Santos | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.16 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 6-4, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.16 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
06.11.16 kvalifik. | vs. Fernando Romboli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.16 2. kolo kval. | vs. Davide Pontoglio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.10.16 2. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.16 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.16 2. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Federico Nicolas Bertucci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.16 1. kolo kval. | vs. Gabriel Vallim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.16 2. kolo kval. | vs. Carlos Eduardo Severino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.08.16 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.16 2. kolo kval. | vs. Enrico Dos Santos Lima | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
14.07.16 2. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.16 1. kolo | vs. Carlos Oliveira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
08.07.16 semifinále | vs. Fernando Romboli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.16 čtvrtfinále | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.16 2. kolo | vs. Andre Miele | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Marcelo Tebet Filho | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - antuka | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-5, - Tiago Lopes (BRA) - skreč | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
24.03.16 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.16 1. kolo | vs. Hady Habib | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu |