ZÁPAS
21.09.20 | 2. kolo kval. | Matias Zukas | Stepan Pecak | 7-63, 6-3 | M25 Jablonec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.06.00, 23 Let
21.06.00, 23 Let
Matias Zukas vs. Stepan Pecak - Vzájemné zápasy
21.09.20 | 2. kolo kval. | Matias Zukas | Stepan Pecak | 7-63, 6-3 | detail zápasu | M25 Jablonec | antuka |
Matias Zukas form & Stepan Pecak form
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Stepan Pecak - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Gabriele Piraino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ilias Hirani Worthington | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Noah Gabriel | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Rocci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Verno | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Artur Martsinkevich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 1-6, 6-2, 12-14 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Bretislav Lukas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Jermar | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Schmitz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-4, 1-6, 10-2 | detail zápasu |