ZÁPAS
15.05.19 | 1. kolo | Matias Zukas | Max Houkes | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matias Zukas | Max Houkes | |
1. podání % | 36/51 (71%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/40 (55%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Max Houkes | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matias Zukas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Zukas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Max Houkes | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Zukas | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Matias Zukas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Zukas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matias Zukas | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matias Zukas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matias Zukas vs. Max Houkes - Vzájemné zápasy
02.09.22 | čtvrtfinále | Max Houkes | Matias Zukas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Haren | antuka |
03.07.19 | 1. kolo | Matias Zukas | Max Houkes | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Den | antuka |
15.05.19 | 1. kolo | Matias Zukas | Max Houkes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Matias Zukas form & Max Houkes form
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Max Houkes - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu |