ZÁPAS
01.07.19 | 1. kolo kval. | Matias Soto | Santiago Bramajo | 2-6, 7-5, 10-4 | M25 Buenos | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
07.11.00, 23 Let
07.11.00, 23 Let
Matias Soto vs. Santiago Bramajo - Vzájemné zápasy
01.07.19 | 1. kolo kval. | Matias Soto | Santiago Bramajo | 2-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | M25 Buenos | antuka |
Matias Soto form & Santiago Bramajo form
Matias Soto - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 7-610, 7-66 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Kang | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Gino Romano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Tyler Stewart | 3-6, - Matias Soto - skreč | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Petrov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marcus McDaniel | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-2, Alexandre Reco - skreč | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Warren Wood | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Victor Lilov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mariano Navone | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-1, 6-78 | detail zápasu |
Santiago Bramajo - poslední zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, - Santiago Bramajo - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Francisco Pini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Pini | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-73, 7-63, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 2-0, Pedro Iamachkine - skreč | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Tobia Grandinetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Genaro Marzialetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Alan Postay | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu |