ZÁPAS
19.09.18 | 2. kolo | Matias Franco Descotte | Ignacio Carou | 6-4, 6-1 | Bolivia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matias Franco Descotte | Ignacio Carou | |
1. podání % | 24/42 (57%) | 32/51 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/24 (92%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 23/51 (45%) | 10/42 (24%) |
Vyhrané body celkem | 55/93 (59%) | 38/93 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matias Franco Descotte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Matias Franco Descotte | 3-3 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
3-4 | Ignacio Carou | |
4-4 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Matias Franco Descotte | 5-1 | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matias Franco Descotte vs. Ignacio Carou - Vzájemné zápasy
07.10.22 | čtvrtfinále | Matias Franco Descotte | Ignacio Carou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Villa | antuka |
27.10.20 | 1. kolo | Matias Franco Descotte | Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
19.09.18 | 2. kolo | Matias Franco Descotte | Ignacio Carou | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Bolivia F2 | antuka |
Matias Franco Descotte form & Ignacio Carou form
Matias Franco Descotte - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.11.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Ignacio Carou - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu |