ZÁPAS
04.10.18 | 2. kolo | Matias Franco Descotte | Alexander Gaponenko | 6-3, 6-3 | Israel F12 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Matias Franco Descotte | Alexander Gaponenko | |
1. podání % | 34/51 (67%) | 40/67 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/34 (82%) | 25/40 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/67 (46%) | 13/51 (25%) |
Vyhrané body celkem | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 7 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matias Franco Descotte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Matias Franco Descotte | 3-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Matias Franco Descotte | 4-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Matias Franco Descotte | 2-2 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Matias Franco Descotte | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matias Franco Descotte | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Alexander Gaponenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
01.06.02, 21 Let
01.06.02, 21 Let
Matias Franco Descotte vs. Alexander Gaponenko - Vzájemné zápasy
04.10.18 | 2. kolo | Matias Franco Descotte | Alexander Gaponenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
Matias Franco Descotte form & Alexander Gaponenko form
Matias Franco Descotte - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.11.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Alexander Gaponenko - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Lev Levyatov | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 7-65, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nekhoroshev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, - Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-4 | detail zápasu |