ZÁPAS
16.09.18 | 2. kolo kval. | Mathias Bourgue | Nik Razborsek | 6-3, 6-1 | Biella Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mathias Bourgue | Nik Razborsek | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 26/51 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/16 (69%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/51 (59%) | 9/40 (23%) |
Vyhrané body celkem | 61/91 (67%) | 30/91 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mathias Bourgue | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mathias Bourgue | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mathias Bourgue | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mathias Bourgue | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Nik Razborsek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mathias Bourgue | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nik Razborsek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mathias Bourgue | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mathias Bourgue | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mathias Bourgue | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Nik Razborsek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mathias Bourgue vs. Nik Razborsek - Vzájemné zápasy
16.09.18 | 2. kolo kval. | Mathias Bourgue | Nik Razborsek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Biella Challenger | antuka |
Mathias Bourgue form & Nik Razborsek form
Mathias Bourgue - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Klizan | 1-3, - Mathias Bourgue - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 7-63, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-61, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Sousa | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 7-64, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 6-77, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu |
Nik Razborsek - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
26.07.19 semifinále | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.07.19 čtvrtfinále | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.19 2. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
02.06.19 čtvrtfinále | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.19 2. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
23.05.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Pavle Daljev | - Nik Razborsek - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu |