ZÁPAS
09.02.15 | finále | Mathias Bourgue | Arthur De Greef | 2-6, 6-4, 7-68 | Tunisia F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mathias Bourgue vs. Arthur De Greef - Vzájemné zápasy
10.01.18 | 1. kolo kval. | Mathias Bourgue | Arthur De Greef | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
15.10.17 | 1. kolo kval. | Mathias Bourgue | Arthur De Greef | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Antwerp | tvrdý I. |
03.11.16 | čtvrtfinále | Arthur De Greef | Mathias Bourgue | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Guayaquil Challenger | antuka |
09.02.15 | finále | Mathias Bourgue | Arthur De Greef | 2-6, 6-4, 7-68 | detail zápasu | Tunisia F5 | tvrdý |
Mathias Bourgue form & Arthur De Greef form
Mathias Bourgue - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 6-75, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Klizan | 1-3, - Mathias Bourgue - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 7-63, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-61, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Joao Sousa | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 7-64, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |