ZÁPAS
05.10.20 | 2. kolo kval. | Mateus Alves | Filipe Brandao | 6-3, 6-4 | M15 Setubal | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mateus Alves vs. Filipe Brandao - Vzájemné zápasy
05.10.20 | 2. kolo kval. | Mateus Alves | Filipe Brandao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Setubal | tvrdý |
Mateus Alves form & Filipe Brandao form
Mateus Alves - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | - | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Quentin Folliot | 6-2, 4-2, Quentin Folliot - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Harrison Adams | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Harrison Adams | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Mejia | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Fernando Romboli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Fernando Romboli | 6-77, 7-63, 6-75 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-64 | detail zápasu |
Filipe Brandao - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Perry Gregg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Terence Das | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 0-3, - Filipe Brandao - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Andre Rodeia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 1-5, - Filipe Brandao - skreč | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Bernardo Roque | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Elyas Abdulnabi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Omni Kumar | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu |