ZÁPAS
21.10.18 | 2. kolo kval. | Matej Sabanov | Yecong He | 6-3, 7-610 | Liuzhou Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Matej Sabanov | Yecong He | |
1. podání % | 52/80 (65%) | 55/79 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/52 (67%) | 31/55 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/28 (57%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/79 (43%) | 29/80 (36%) |
Vyhrané body celkem | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matej Sabanov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yecong He | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matej Sabanov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Yecong He | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matej Sabanov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Yecong He | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matej Sabanov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matej Sabanov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matej Sabanov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Yecong He | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matej Sabanov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Yecong He | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matej Sabanov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matej Sabanov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Matej Sabanov | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Yecong He | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matej Sabanov | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Yecong He | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9, 9-9, 9-10, 10-10, 11-10 | ||
7-610 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matej Sabanov vs. Yecong He - Vzájemné zápasy
21.10.18 | 2. kolo kval. | Matej Sabanov | Yecong He | 6-3, 7-610 | detail zápasu | Liuzhou Challenger | tvrdý |
Matej Sabanov form & Yecong He form
Matej Sabanov - poslední zápasy
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - skreč | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - skreč | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Yecong He - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
22.10.19 2. kolo | vs. Malek Jaziri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Fabien Reboul | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Di Wu | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Koepfer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
10.09.19 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
04.09.19 2. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Sheil Kotecha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Ye Cong Mo | 4-6, - Yecong He - skreč | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Rhett Purcell | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
02.06.19 finále | vs. Yan Bai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.19 semifinále | vs. Zihao Xia | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.19 čtvrtfinále | vs. Xin Gao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Pak Long Yeung | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Hao Wu | 7-61, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Luan - tvrdý | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Xin Gao | 7-5, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Tianjia Guo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |