ZÁPAS
14.01.19 | 1. kolo kval. | Matej Sabanov | Daniil Gusev | 6-3, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.10.00, 23 Let
12.10.00, 23 Let
Matej Sabanov vs. Daniil Gusev - Vzájemné zápasy
14.01.19 | 1. kolo kval. | Matej Sabanov | Daniil Gusev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Matej Sabanov form & Daniil Gusev form
Matej Sabanov - poslední zápasy
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - skreč | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - skreč | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Daniil Gusev - poslední zápasy
M25 Bodrum - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Iutkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Hanwen Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Manas Sinha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Alexander Zgirovsky | 1-6, 1-6 | detail zápasu |