ZÁPAS
24.08.09 | 2. kolo | Massimo Dell'Acqua | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-4 | Italy F25 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Massimo Dell'Acqua vs. Alessandro Giannessi - Vzájemné zápasy
24.08.09 | 2. kolo | Massimo Dell'Acqua | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Italy F25 | tvrdý |
Massimo Dell'Acqua form & Alessandro Giannessi form
Massimo Dell'Acqua - poslední zápasy
Italy F11 - antuka | ||||
31.05.10 1. kolo | vs. Pietro Fanucci | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.10 2. kolo | vs. Alejandro Fabbri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F28 - tvrdý | ||||
14.09.09 čtvrtfinále | vs. Filip Prpic | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.09 1. kolo | vs. Marco di Vuolo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.09 2. kolo | vs. Pietro Fanucci | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F27 - antuka | ||||
07.09.09 semifinále | vs. Matteo Marrai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.09 čtvrtfinále | vs. Stefano Ianni | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
07.09.09 1. kolo | vs. Enrico Iannuzzi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.09 2. kolo | vs. Marco Viola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F25 - tvrdý | ||||
24.08.09 čtvrtfinále | vs. Filip Prpic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.09 semifinále | vs. Roberto Marcora | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.09 1. kolo | vs. Lorenzo Cannella | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.09 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.09 finále | vs. Daniele Bracciali | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F18 - antuka | ||||
06.07.09 1. kolo | vs. Dinko Halachev | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Italy F17 - antuka | ||||
29.06.09 2. kolo | vs. Stefano Valenti | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.06.09 čtvrtfinále | vs. David Goffin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.09 1. kolo | vs. Giulio Torroni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
20.04.09 1. kolo kval. | vs. Alessandro Piccari | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monza Challenger - antuka | ||||
06.04.09 1. kolo kval. | vs. Marcel Zimmermann | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.09 2. kolo kval. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F4 - antuka | ||||
23.03.09 1. kolo | vs. Marcelo Demoliner | 2-6, - Massimo Dell'Acqua - skreč | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
02.03.09 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Menga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Besancon Challenger - tvrdý I. | ||||
23.02.09 1. kolo kval. | vs. Fabrice Martin | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
23.02.09 2. kolo kval. | vs. Philipp Oswald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
14.02.09 1. kolo kval. | vs. Richard Bloomfield | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb - tvrdý I. | ||||
31.01.09 1. kolo kval. | vs. Luka Belic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
04.10.08 1. kolo kval. | vs. Juan Monaco | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Italy F31 - tvrdý | ||||
15.09.08 finále | vs. Dylan Sessagesimi | - | detail zápasu | |
15.09.08 čtvrtfinále | vs. Carlos Rexach-Itoiz | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |