Masi Sarpola vs. Rishabdev Raman 01.03.2020

Masi Sarpola vs. Rishabdev Raman 01.03.2020 - M15 Monastir - porovnání

ZÁPAS

01.03.201. kolo kval.Masi Sarpola Rishabdev Raman 6-2, 2-6, 10-4 Tunisia M15 Monastir tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

10-4

Masi Sarpola
Fínsko
12.02.99, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
04.06.93, 26 Let







Rishabdev Raman
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Masi Sarpola vs. Rishabdev Raman - Vzájemné zápasy

01.03.201. kolo kval.Masi SarpolaRishabdev Raman6-2, 2-6, 10-4 detail zápasuTunisia M15 Monastir tvrdý

Masi Sarpola - poslední zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Shuhei Okamura6-76, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Maxence Broville1-6, 6-75 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Rishabdev Raman6-2, 2-6, 10-4 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Arnaud Sewanou6-1, 6-1 výhradetail zápasu
24.02.20
kvalifik.
vs. Mayeul Darras6-4, 6-74, 5-10 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Alberto Bronzetti6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
31.10.19
2. kolo
vs. Oleksii Krutykh6-4, 6-74, 0-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Yan Sabanin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Arvid Nordquist6-4, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Mikhail Minakov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden M25 Stockholm - tvrdý I.
24.09.19
kvalifik.
vs. Lucas Renard6-75, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Glinka3-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
Finland M15 Pajulahti - tvrdý I.
18.09.19
1. kolo
vs. David Jorda Sanchis6-4, 3-6, 6-73 prohradetail zápasu
Finland M15 Helsinki - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Roni Mikael Hietaranta4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Peter Sillanpaa6-3, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Mikael Martikainen6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Sweden M15 Ystad - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Adam Heinonen2-6, 7-5, 7-10 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Carl Bret Parko7-5, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Andrey Uvarov1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Lithuania M15 Vilnius - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Amaury Delmas2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
28.01.19
1. kolo kval.
vs. Erik Crepaldi3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Emiliano Maggioli3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Finland Finland F4 - tvrdý I.
14.11.18
2. kolo
vs. Evgeny Tyurnev6-3, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Aleksi Lofman6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.18
kvalifik.
vs. Patrik Hartmeier7-65, 6-1 výhradetail zápasu
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Michael-John Every6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Dmitry Myagkov6-2, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Estonia Estonia F2 - koberec
30.10.18
1. kolo
vs. Alexander Vasilenko4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Finland Finland F3 - antuka
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Philip Bachmaier4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Finland Finland F2 - antuka
05.08.18
kvalifik.
vs. Justin Roberts4-6, 2-6 prohradetail zápasu

Rishabdev Raman - poslední zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Jesse Timmermans3-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Gregorio Cordonnier6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Masi Sarpola2-6, 6-2, 4-10 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Mayeul Darras5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Marco Franzini4-6, 6-2, 4-10 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Stefan Palosi1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
11.12.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.12.19
kvalifik.
vs. Arklon Huertas Del Pino0-6, 1-6 prohradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Jonathan Atwater6-3, 6-1 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Federico Juan Aguilar6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Riaan Du Toit0-6, 6-71 prohradetail zápasu
Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Dmitry Shatalin3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Moritz Trocker4-6, 3-6 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Vassili Psaltopoulos6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Oleksandr Ovcharenko4-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Alejandro Hastings6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Ervin Haris Eminefendic4-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Michal Wozniak2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Alessandro Coppini0-6, 0-4, - Rishabdev Raman - skrečprohradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Ajay Pruthvi Nemakal4-6, 6-2, 10-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Marco Saffratti2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Ervin Haris Eminefendic1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Maxim Turyev1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe M15 Harare - tvrdý
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Tushar Madan6-1, 6-1 výhradetail zápasu
24.06.19
kvalifik.
vs. Anvit Bendre6-3, 2-6, 4-10 prohradetail zápasu
Zimbabwe M15 Harare - tvrdý
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Ethan Denzel Sibanda0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Vlad Victor Cornea0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Mislav Bosnjak3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Max Houkes2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Shamael Chaudhry1-6, 0-6 prohradetail zápasu
<