ZÁPAS
01.03.20 | 1. kolo kval. | Masi Sarpola | Rishabdev Raman | 6-2, 2-6, 10-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fínsko
12.02.99, 25 Let
12.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
04.06.93, 30 Let
04.06.93, 30 Let
Masi Sarpola vs. Rishabdev Raman - Vzájemné zápasy
01.03.20 | 1. kolo kval. | Masi Sarpola | Rishabdev Raman | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Masi Sarpola form & Rishabdev Raman form
Masi Sarpola - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Shuhei Okamura | 6-76, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Arnaud Sewanou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Lucas Renard | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Peter Sillanpaa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikael Martikainen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Bret Parko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Aleksi Lofman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Patrik Hartmeier | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Rishabdev Raman - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marc Majdandzic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aurelien Schmitt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Alberti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Dusan Rsovac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Simone Guercio | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | Michael Bassem Sobhy - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 6-1, 2-0, Anthony Shumsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 0-6, 0-3, - Rishabdev Raman - skreč | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Fitriadi M Rifqi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 3-6, 2-6 | detail zápasu |