ZÁPAS
28.06.18 | 2. kolo | Marvin Moeller | Mats Hermans | 6-2, 6-2 | Netherlands F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marvin Moeller | Mats Hermans | |
1. podání % | 30/47 (64%) | 44/52 (85%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marvin Moeller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mats Hermans | |
2-0 | Mats Hermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marvin Moeller | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Mats Hermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marvin Moeller | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Mats Hermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marvin Moeller | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mats Hermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marvin Moeller | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mats Hermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marvin Moeller | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Mats Hermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Marvin Moeller | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Mats Hermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marvin Moeller | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
06.04.96, 27 Let
33 666 $
06.04.96, 27 Let
33 666 $
Marvin Moeller vs. Mats Hermans - Vzájemné zápasy
28.06.18 | 2. kolo | Marvin Moeller | Mats Hermans | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Netherlands F1 | antuka |
Marvin Moeller form & Mats Hermans form
Marvin Moeller - poslední zápasy
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Filip Krajinovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Martin Klizan | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Marius Copil | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. David Goffin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alec Deckers | Alec Deckers - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Michael Shaw | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Finn Bass | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Akira Santillan | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Axel Garcian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Mae Malige | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
08.10.23 finále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Vit Kopriva | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Mats Hermans - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - skreč | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | - Mats Hermans - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detail zápasu |