ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Martins Rocens | Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 4-6, 10-6 | M15 Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lotyšsko
09.04.00, 23 Let
09.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
21.10.95, 28 Let
21.10.95, 28 Let
Martins Rocens vs. Aliaksandr Prudnikau - Vzájemné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Martins Rocens | Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Parnu | antuka |
Martins Rocens form & Aliaksandr Prudnikau form
Martins Rocens - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Aliaksandr Prudnikau - poslední zápasy
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - skreč | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu |