ZÁPAS
29.04.19 | 1. kolo kval. | Martins Rocens | Alexander Romay | 6-2, 6-2 | M15 Las | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lotyšsko
09.04.00, 23 Let
09.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
09.01.99, 25 Let
09.01.99, 25 Let
Martins Rocens vs. Alexander Romay - Vzájemné zápasy
29.04.19 | 1. kolo kval. | Martins Rocens | Alexander Romay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Las | antuka |
Martins Rocens form & Alexander Romay form
Martins Rocens - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Alexander Romay - poslední zápasy
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Riaan Du Toit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. David Ramalho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-3, Rafael Mazon-Hernandez - skreč | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Angel Sierra Malinowska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 1-3, - Alexander Romay - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.19 kvalifik. | vs. Marouan Ferchichi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Noah Borges | 3-6, - Alexander Romay - skreč | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Morr | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Markus Neuhauser | 7-64, 6-1 | detail zápasu |