ZÁPAS
05.09.17 | 1. kolo | Marsel Ilhan | Or Grinberg | 6-0, 6-0 | Turkey F33 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marsel Ilhan | Or Grinberg | |
1. podání % | 20/30 (67%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/10 (70%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 25/32 (78%) | 6/30 (20%) |
Vyhrané body celkem | 49/62 (79%) | 13/62 (21%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
27.09.99, 24 Let
27.09.99, 24 Let
Marsel Ilhan vs. Or Grinberg - Vzájemné zápasy
05.09.17 | 1. kolo | Marsel Ilhan | Or Grinberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Turkey F33 | antuka |
Marsel Ilhan form & Or Grinberg form
Marsel Ilhan - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Lauinger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 7-64, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 6-712, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Omni Kumar | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | - | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Gauci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-64, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 1-3, - Marsel Ilhan - skreč | detail zápasu |
Or Grinberg - poslední zápasy
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Marko Jovanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Uri Hai Asidon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Omer Katz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Gal Grimberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Raz Abodyan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Omer Hefez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Iftah Yavetz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F14 - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Andrei Marinescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Dragos Torge | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Collin Johns | 0-6, 1-6 | detail zápasu |