ZÁPAS
02.11.15 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Dominik Suc | 6-3, 2-6, 7-67 | Greece F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Markos Kalovelonis | Dominik Suc | |
1. podání % | 65/107 (61%) | 80/114 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/65 (63%) | 52/80 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/42 (55%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/15 (27%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 46/114 (40%) | 43/107 (40%) |
Vyhrané body celkem | 110/221 (50%) | 111/221 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 8 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Markos Kalovelonis vs. Dominik Suc - Vzájemné zápasy
02.11.15 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Dominik Suc | 6-3, 2-6, 7-67 | detail zápasu | Greece F10 | tvrdý |
Markos Kalovelonis form & Dominik Suc form
Markos Kalovelonis - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-71, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-62, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Markos Kalovelonis - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Kunal Anand | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Dominik Suc - poslední zápasy
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Lukas Vejvara | 2-6, 1-1, - Dominik Suc - skreč | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.17 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Matej Panik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
25.05.17 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.17 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Marko Pasalic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.16 kvalifik. | vs. Markus Eriksson | 7-62, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.16 2. kolo kval. | vs. Mauricio Astorga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.16 1. kolo kval. | vs. Clement Geens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
28.07.16 2. kolo | vs. Filipp Kekercheni | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.16 1. kolo | vs. Samuel Hodor | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Michal Dembek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-74, 0-1, - Dominik Suc - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Pavel Motl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.16 kvalifik. | vs. Marcel Waloch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Libor Salaba | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Azerbaijan F2 - koberec | ||||
03.02.16 1. kolo | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Azerbaijan F1 - koberec | ||||
26.01.16 1. kolo | vs. Peter Vajda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F11 - tvrdý | ||||
09.11.15 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 7-63, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu |