ZÁPAS
01.05.19 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Ben Jones | 3-6, 7-65, 6-3 | M15 Tbilisi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Markos Kalovelonis | Ben Jones | |
1. podání % | 59/94 (63%) | 59/99 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/59 (78%) | 50/59 (85%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/35 (57%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/99 (31%) | 28/94 (30%) |
Vyhrané body celkem | 97/193 (50%) | 96/193 (50%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esa | 12 | 18 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ben Jones | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Markos Kalovelonis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ben Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Markos Kalovelonis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Markos Kalovelonis | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Markos Kalovelonis | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Ben Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Markos Kalovelonis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Markos Kalovelonis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Markos Kalovelonis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Ben Jones | |
0-0 | ||
3-3 | Ben Jones | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
4-3 | Ben Jones | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Markos Kalovelonis | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Markos Kalovelonis | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Ben Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markos Kalovelonis | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Markos Kalovelonis | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markos Kalovelonis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ben Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markos Kalovelonis | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ben Jones | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Markos Kalovelonis vs. Ben Jones - Vzájemné zápasy
01.05.19 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Ben Jones | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | M15 Tbilisi | tvrdý |
Markos Kalovelonis form & Ben Jones form
Markos Kalovelonis - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-71, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-62, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Markos Kalovelonis - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Kunal Anand | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Ben Jones - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 6-77, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Tomasz Berkieta | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-64, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bazin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 7-63, 7-69 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewan Moore | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Max Benaim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Heng Yi Zhang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-713, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Junghee You | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 4-6, 3-6 | detail zápasu |