Slovinsko
06.03.92, 32 Let
06.03.92, 32 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
31.10.98, 25 Let
31.10.98, 25 Let
Marko Novak vs. Klim Ivanov - Vzájemné zápasy
05.08.18 | 2. kolo kval. | Marko Novak | Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Serbia F1 | antuka |
Marko Novak form & Klim Ivanov form
Marko Novak - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Berkant Tekes | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 3-6, 7-60, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Petr Nesterov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Greg Polmans | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Stamatis Kapiris | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Antun Vidak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jovan Cirkovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Latinovic | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Felipe D'Annunzio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Croatia F4 - antuka | ||||
27.03.17 | vs. Markus Neuhauser | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
20.03.17 | vs. Jernej Zaplotnik | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Edoardo Sardella | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Klim Ivanov - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Artieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Kayra Kargin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-4, - Klim Ivanov - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 0-6, 1-6 | detail zápasu |