ZÁPAS
29.01.20 | 1. kolo | Mark Whitehouse | Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | M15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mark Whitehouse | Lucas Obeid | |
1. podání % | 32/51 (63%) | 30/44 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lucas Obeid | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Mark Whitehouse | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lucas Obeid | |
0-0 | ||
Mark Whitehouse | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Lucas Obeid | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Whitehouse | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-1 | Lucas Obeid | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Mark Whitehouse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Lucas Obeid | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mark Whitehouse | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Lucas Obeid | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Mark Whitehouse | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-1 | Lucas Obeid | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
20.03.01, 23 Let
20.03.01, 23 Let
Mark Whitehouse vs. Lucas Obeid - Vzájemné zápasy
29.01.20 | 1. kolo | Mark Whitehouse | Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Mark Whitehouse form & Lucas Obeid form
Mark Whitehouse - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Colin Markes | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marko Mesarovic | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Olle Wallin | 7-62, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Adit Sinha | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-70, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
20.07.23 čtvrtfinále | vs. Luke Saville | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Lucas Obeid - poslední zápasy
M15 Sarajevo - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Matej Djokic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Sercan Yesilova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ainur Garifullin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Moraes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
21.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Miguel Angel Cabrera | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jorge Abde Celis | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. David Metz | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mohammed Arshad Hussain | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |