ZÁPAS
22.04.19 | 1. kolo kval. | Marius Ruzgas | Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
20.10.96, 27 Let
20.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.10.95, 28 Let
26.10.95, 28 Let
Marius Ruzgas vs. Robert Ziganshin - Vzájemné zápasy
22.04.19 | 1. kolo kval. | Marius Ruzgas | Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Marius Ruzgas form & Robert Ziganshin form
Marius Ruzgas - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Mandresy Rakotomalala | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
08.02.22 kvalifik. | vs. Isaiah Strode | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.02.22 2. kolo kval. | vs. Martin Maldonado | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.22 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 7-65, 2-3, Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Chad Kissell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Tomislav Podvinski | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Ricardo Reyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Andres Chavez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Kyle Seelig | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 3-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Mans Dahlberg | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Viktor Jovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Dorian Kos | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Robert Ziganshin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
04.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | detail zápasu |