ZÁPAS
14.10.19 | kvalifik. | Mariano Navone | Boruch Skierkier | 6-2, 7-5 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
24.08.00, 23 Let
24.08.00, 23 Let
Mariano Navone vs. Boruch Skierkier - Vzájemné zápasy
17.02.20 | kvalifik. | Mariano Navone | Boruch Skierkier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Punta | antuka |
14.10.19 | kvalifik. | Mariano Navone | Boruch Skierkier | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Mariano Navone form & Boruch Skierkier form
Mariano Navone - poslední zápasy
Rio de - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Sebastian Baez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Cameron Norrie | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Luciano Darderi | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Francisco Comesana | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 2-2, Guido Andreozzi - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
15.10.23 finále | vs. Federico Coria | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Luciano Darderi | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Boruch Skierkier - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Rodrigo Arus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Juan Francisco Gil Rodriguez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-72, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 3-0, Niccolo Inserra - skreč | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 5-7, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Edoardo Zanada | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Kasper Elsvad | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Andre Miele | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Javier Naser | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Rios | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-4 | detail zápasu |