ZÁPAS
20.10.14 | 2. kolo | Marek Michalicka | Petr Michnev | 6-4, 6-4 | Czech Republic | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marek Michalicka vs. Petr Michnev - Vzájemné zápasy
20.10.14 | 2. kolo | Marek Michalicka | Petr Michnev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | koberec |
25.08.14 | 1. kolo | Marek Michalicka | Petr Michnev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Poland F6 | antuka |
Marek Michalicka form & Petr Michnev form
Marek Michalicka - poslední zápasy
Trnava Challenger - antuka | ||||
12.08.16 čtvrtfinále | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.16 2. kolo | vs. Roman Jebavy | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.16 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
16.07.16 1. kolo kval. | vs. Kristijan Mesaros | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
15.07.16 2. kolo | vs. Pere Riba | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo | vs. Florian Mayer | 0-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.16 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
29.06.16 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
15.06.16 2. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.16 1. kolo | vs. Dragos Dima | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Dennis Novak | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
29.05.16 finále | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
28.05.16 semifinále | vs. Michal Franek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.16 čtvrtfinále | vs. Vaclav Safranek | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.16 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 7-5, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.16 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Mestre Challenger - antuka | ||||
20.05.16 2. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.16 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.16 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.16 2. kolo kval. | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.05.16 1. kolo kval. | vs. Patrik Fabian | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
07.05.16 1. kolo kval. | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
06.05.16 čtvrtfinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.05.16 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.16 1. kolo | vs. Maximo Gonzalez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
30.04.16 semifinále | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.04.16 čtvrtfinále | vs. Laslo Djere | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |