ZÁPAS
23.10.19 | 1. kolo | Marek Gengel/Zdenek Kolar | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | 6-3, 6-4 | Brest Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Marek Gengel/Zdenek Kolar | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
1. podání % | 36/51 (71%) | 37/48 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/36 (83%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 7/11 (64%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 17/48 (35%) | 11/51 (22%) |
Vyhrané body celkem | 57/99 (58%) | 42/99 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 0 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marek Gengel/Zdenek Kolar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Česká republika
17.09.95, 28 Let
17.09.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
USA
12.08.93, 30 Let
12.08.93, 30 Let
Česká republika
09.10.96, 27 Let
09.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
USA
12.04.82, 41 Let
12.04.82, 41 Let
Marek Gengel/Zdenek Kolar vs. Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe - Vzájemné zápasy
23.10.19 | 1. kolo | Marek Gengel/Zdenek Kolar | Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Brest Challenger | tvrdý I. |
Marek Gengel form & Nathaniel Lammons form
Marek Gengel/Zdenek Kolar - poslední zápasy
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.23 semifinále | vs. Vladyslav Manafov/Oleg Prihodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.23 čtvrtfinále | vs. Li Tu/Kaichi Uchida | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Filip Bergevi/Piotr Matuszewski | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.19 semifinále | vs. Andrea Vavassori/David Vega Hernandez | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.19 čtvrtfinále | vs. Elliot Benchetrit/Manuel Guinard | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
03.09.20 1. kolo | vs. John Peers/Michael Venus | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.19 čtvrtfinále | vs. Romain Arneodo/Hugo Nys | 4-6, 7-65, 6-10 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Artem Sitak/Andrei Vasilevski | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Ken Skupski/John-Patrick Smith | 2-6, 7-64, 3-10 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak/Szymon Walkow | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Marek Gengel/Zdenek Kolar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
10.10.19 čtvrtfinále | vs. Manuel Guinard/Lucas Miedler | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hans Podlipnik-Castillo/Tristan-Samuel Weissborn | 7-65, 7-67 | detail zápasu |