Marek Gengel vs. Tomas Papik 14.08.2017

Marek Gengel vs. Tomas Papik 14.08.2017 - Belarus F2 (Minsk) - porovnání

ZÁPAS

14.08.171. koloMarek Gengel Tomas Papik 7-61, 6-2 Belarus Belarus F2 tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Marek GengelTomas Papik
1. podání %32/62 (52%)39/67 (58%)
Vyhrané body z 1.podání24/32 (75%)25/39 (64%)
Vyhrané body z 2.podání15/30 (50%)11/28 (39%)
Vyhrané break-bally4/8 (50%)2/4 (50%)
Vyhrané body z returnu31/67 (46%)23/62 (37%)
Vyhrané body celkem70/129 (54%)59/129 (46%)
Dvojchyby46
Esa54

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Marek Gengel
Česká republika
17.09.95, 24 Let




499
59
55 969 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
13.04.94, 25 Let




706
33
37 121 $
Tomas Papik
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Marek Gengel vs. Tomas Papik - Vzájemné zápasy

02.10.191. koloMarek GengelTomas Papik6-1, 6-0 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý
01.02.182. koloMarek GengelTomas Papik6-4, Tomas Papik - skrečdetail zápasuEgypt Egypt F3 tvrdý
22.09.17čtvrtfináleTomas PapikMarek Gengel5-7, 6-4, 6-2 detail zápasuEgypt Egypt F26 tvrdý
14.08.171. koloMarek GengelTomas Papik7-61, 6-2 detail zápasuBelarus Belarus F2 tvrdý
31.03.17čtvrtfináleMarek GengelTomas Papik6-3, 6-4 detail zápasuEgypt Egypt F11 tvrdý
08.12.16čtvrtfináleTomas PapikMarek Gengel7-5, 6-4 detail zápasuCzech Republic Czech Republic koberec
27.10.162. koloTomas PapikMarek Gengel6-3, 6-2 detail zápasuCzech Republic Czech Republic koberec

Marek Gengel - poslední zápasy

Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.02.20
finále
vs. Alessandro Bega4-6, 5-7 prohradetail zápasu
15.02.20
semifinále
vs. Oleksii Krutykh7-63, 7-5 výhradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Simon Yitbarek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Tristan Boyer6-4, 6-2 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Sahil Gaware6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.02.20
finále
vs. Alessandro Bega4-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Pablo Vivero Gonzalez7-5, 6-3 výhradetail zápasu
07.02.20
čtvrtfinále
vs. David Poljak4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Aleksei Khomich6-2, 6-1 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Moerani Bouzige6-77, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Arthur Bouquier6-76, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Wojciech Marek4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Lucas Catarina2-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Mikhail Fufygin7-5, 6-1 výhradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Maxence Beauge3-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
28.11.19
2. kolo
vs. Alexandar Lazarov4-6, 2-6 prohradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
23.11.19
semifinále
vs. Alexey Zakharov3-6, 6-72 prohradetail zápasu
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Vladyslav Manafov7-66, 6-3 výhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Miguel Damas6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Seong-Gook Oh6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Vladyslav Manafov4-6, 0-6 prohradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Zachary Eisinga6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Max Houkes3-6, 6-2, 7-65 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
09.11.19
semifinále
vs. Michael Vrbensky3-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Emiliano Maggioli3-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Aldin Setkic6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Vit Kopriva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Jakob Aichhorn7-5, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu

Tomas Papik - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Piotr Matuszewski0-6, 0-1, - Tomas Papik - skrečprohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Simone Roncalli4-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Moerani Bouzige6-2, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Andrea Picchione7-5, 7-65 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Niklas Waldner6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
05.02.20
1. kolo
vs. David Poljak1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Torben Steinorth6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Mauro De Maio6-72, 6-3, 6-10 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Daniele Catini7-66, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Vladimir Uzhylovsky2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Illya Beloborodko3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Mason Recci3-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.10.19
kvalifik.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda7-64, 6-2 výhradetail zápasu
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Neil Oberleitner4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. Artem Zharkov6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Marek Gengel1-6, 0-6 prohradetail zápasu
01.10.19
kvalifik.
vs. Preston Connor6-0, 6-0 výhradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Phongsapak Kerdlaphee6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. George Galenianos6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France France F17 - tvrdý I.
11.09.18
1. kolo
vs. Antoine Escoffier1-6, 2-6 prohradetail zápasu
France France F16 - tvrdý
03.09.18
1. kolo
vs. Hugo Voljacques0-6, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - antuka
22.05.18
1. kolo
vs. Michal Franek3-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.05.18
kvalifik.
vs. Stepan Pecak6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.05.18
2. kolo kval.
vs. Antonin Stepanek7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Uzbekistan Samarkand Challenger - antuka
13.05.18
2. kolo kval.
vs. Sergey Fomin1-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Evgeny Tyurnev6-1, 2-0, Evgeny Tyurnev - skrečvýhradetail zápasu
Uzbekistan Karshi Challenger - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Shonigmatjon Shofayziyev3-6, 6-0, 4-6 prohradetail zápasu
05.05.18
1. kolo kval.
vs. Altug Celikbilek7-64, 7-62 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F12 - tvrdý
05.04.18
2. kolo
vs. Peter Kobelt6-4, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.04.18
1. kolo
vs. Saida'Lo Saidkarimov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
<