Marek Gengel vs. Tadas Tarasevicius

Marek Gengel vs. Tadas Tarasevicius - Greece F11 - porovnání

ZÁPAS

09.11.15kvalifik.Marek Gengel Tadas Tarasevicius 7-63, 6-1 Greece Greece F11 tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Marek Gengel
Česká republika
17.09.95, 25 Let




460
71
55 969 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Litva
16.06.90, 30 Let







Tadas Tarasevicius
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Marek Gengel vs. Tadas Tarasevicius - Vzájemné zápasy

09.11.15kvalifik.Marek GengelTadas Tarasevicius7-63, 6-1 detail zápasuGreece Greece F11 tvrdý

Marek Gengel - poslední zápasy

Czech Republic M25 Prague - antuka
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Tomas Liska3-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
Czech Republic Prague II - antuka
25.08.20
2. kolo
vs. Botic Van De Zandschulp3-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.08.20
1. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili6-2, 7-61 výhradetail zápasu
22.08.20
kvalifik.
vs. Martin Krumich6-72, 6-1, 7-62 výhradetail zápasu
All Lower - antuka
31.07.20
1. kolo
vs. Dalibor Svrcina3-6, 1-6 prohradetail zápasu
30.07.20
1. kolo
vs. Pavel Nejedly1-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.07.20
1. kolo
vs. Vaclav Safranek1-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.07.20
1. kolo
vs. Andrew Paulson4-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.07.20
1. kolo
vs. Michael Vrbensky6-75, 1-2, - Marek Gengel - skrečprohradetail zápasu
16.07.20
1. kolo
vs. Jiri Lehecka6-76, 1-6 prohradetail zápasu
15.07.20
1. kolo
vs. Jan Satral3-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Ondrej Styler2-6, 6-4, 9-11 prohradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Matyas Cerny4-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
JAR Potchefstroom Challenger - tvrdý
10.03.20
1. kolo
vs. Sadio Doumbia4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Francesco Vilardo6-4, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
26.02.20
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.02.20
finále
vs. Alessandro Bega4-6, 5-7 prohradetail zápasu
15.02.20
semifinále
vs. Oleksii Krutykh7-63, 7-5 výhradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Simon Yitbarek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Tristan Boyer6-4, 6-2 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Sahil Gaware6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.02.20
finále
vs. Alessandro Bega4-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Pablo Vivero Gonzalez7-5, 6-3 výhradetail zápasu
07.02.20
čtvrtfinále
vs. David Poljak4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Aleksei Khomich6-2, 6-1 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Moerani Bouzige6-77, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Arthur Bouquier6-76, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Wojciech Marek4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Lucas Catarina2-6, 2-6 prohradetail zápasu

Tadas Tarasevicius - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
05.11.19
kvalifik.
vs. Simon Anthony Ivanov1-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Arvid Nordquist4-6, 7-63, 10-6 výhradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Glenn Smits6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Germany M15 Kamen - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Valentin Guenther1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov4-6, 6-1, 4-6 prohradetail zápasu
Lithuania Lithuania F1 - antuka
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Gabriele Maria Noce2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Estonia Estonia F1 - antuka
16.07.18
2. kolo kval.
vs. Robertas Vrzesinski3-6, 6-4, 7-63 výhradetail zápasu
16.07.18
kvalifik.
vs. Krisjanis Stabins7-63, 2-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Johannes Seeman7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
21.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy1-6, 4-6 prohradetail zápasu
United Kingdom Great Britain - tvrdý I.
06.02.17
1. kolo kval.
vs. Marshall Tutu2-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
06.02.17
2. kolo kval.
vs. John Lamble7-65, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Cyprus Cyprus F3 - tvrdý
02.12.16
1. kolo
vs. Benjamin Pietri2-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
02.12.16
2. kolo
vs. Markos Kalovelonis2-6, 5-7 prohradetail zápasu
28.11.16
kvalifik.
vs. Nino Portales6-4, 6-4 výhradetail zápasu
28.11.16
2. kolo kval.
vs. Rafn Kumar Bonifacius6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F5 - tvrdý
26.09.16
1. kolo kval.
vs. Anton Redvanov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.09.16
kvalifik.
vs. Maksim Malyshev3-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
26.09.16
2. kolo kval.
vs. Oskar Lusti6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F1 - tvrdý
08.08.16
1. kolo kval.
vs. Ewan Moore5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Latvia Latvia F1 - antuka
01.08.16
1. kolo kval.
vs. Jeremy Gschwendtner6-2, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
01.08.16
kvalifik.
vs. Matvey Khomentovskiy4-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.08.16
2. kolo kval.
vs. Uldis Gaismins6-1, 7-63 výhradetail zápasu
Estonia Estonia F1 - antuka
25.07.16
2. kolo kval.
vs. Esteban Bruna2-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
25.07.16
kvalifik.
vs. Riccardo Maiga1-6, 1-6 prohradetail zápasu
25.07.16
1. kolo kval.
vs. Leevi Saatela6-74, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Lithuania Lithuania F1 - antuka
18.07.16
1. kolo kval.
vs. Paulius Grigas2-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
18.07.16
2. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella3-6, 6-77 prohradetail zápasu
Poland Poland F4 - antuka
15.06.16
2. kolo
vs. Gabriel Petit4-6, -def. prohradetail zápasu
14.06.16
1. kolo
vs. Alexander Igoshin6-4, 6-4 výhradetail zápasu
<