ZÁPAS
13.02.17 | 2. kolo kval. | Marek Gengel | Sem Verbeek | 7-64, 5-7, 6-2 | Egypt F5 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marek Gengel vs. Sem Verbeek - Vzájemné zápasy
13.02.17 | 2. kolo kval. | Marek Gengel | Sem Verbeek | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Egypt F5 | tvrdý |
Marek Gengel form & Sem Verbeek form
Marek Gengel - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Sem Verbeek - poslední zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detail zápasu |