ZÁPAS
18.03.19 | kvalifik. | Marek Gengel | Alessandro Coppini | 6-2, 6-1 | M15 Quinta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
01.05.98, 25 Let
01.05.98, 25 Let
Marek Gengel vs. Alessandro Coppini - Vzájemné zápasy
18.03.19 | kvalifik. | Marek Gengel | Alessandro Coppini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Quinta | tvrdý |
Marek Gengel form & Alessandro Coppini form
Marek Gengel - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Alessandro Coppini - poslední zápasy
M15 Las - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Billy Harris | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayman Azarioh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evan Morgan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 3-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Theo Arribage | 6-2, 2-6, 10-0 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-74, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-3 | detail zápasu |