ZÁPAS
17.03.18 | 1. kolo kval. | Marcus Solarz Hendriks | Themi Sitzoukis | 6-3, 2-0, - skreč | Turkey F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
24.01.97, 27 Let
24.01.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.10.96, 27 Let
16.10.96, 27 Let
Marcus Solarz Hendriks vs. Themi Sitzoukis - Vzájemné zápasy
17.03.18 | 1. kolo kval. | Marcus Solarz Hendriks | Themi Sitzoukis | 6-3, 2-0, Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | Turkey F11 | antuka |
Marcus Solarz Hendriks form & Themi Sitzoukis form
Marcus Solarz Hendriks - poslední zápasy
Italy F9 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F8 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 6-3, 2-0, Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Alberto Colas Sanchez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.18 | vs. Matthew Hingley | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Themi Sitzoukis - poslední zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Bosko Novakovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Mason Naumovski | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
Australia F4 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Alex Bulte | 0-6, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Leffler | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Marcus Solarz Hendriks | 3-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 0-3, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Jose Roda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F23 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F22 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Mohamed Aboulkassem | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Katzaros | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 0-2, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 5-7, 6-3, 2-5, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Croatia F10 - antuka | ||||
12.10.16 1. kolo | vs. Tomislav Brkic | 0-6, 0-4, - Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu | |
Croatia F9 - antuka | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Zeljko Milovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F7 - antuka | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F6 - antuka | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F5 - antuka | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Leandro Portmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Centenari | 5-7, 6-73 | detail zápasu |