ZÁPAS
05.09.17 | 1. kolo | Marco Bortolotti | Marco Miceli | 6-3, 6-4 | Italy F28 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marco Bortolotti | Marco Miceli | |
1. podání % | 26/43 (60%) | 43/71 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/26 (65%) | 25/43 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 7/28 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 39/71 (55%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkem | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marco Bortolotti vs. Marco Miceli - Vzájemné zápasy
08.10.19 | 1. kolo | Marco Bortolotti | Marco Miceli | 6-2, 6-715, 6-0 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
08.11.18 | 2. kolo | Marco Miceli | Marco Bortolotti | 7-60, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F39 | tvrdý |
08.10.18 | 1. kolo | Marco Bortolotti | Marco Miceli | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Italy F31 | antuka |
05.09.17 | 1. kolo | Marco Bortolotti | Marco Miceli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Italy F28 | antuka |
Marco Bortolotti form & Marco Miceli form
Marco Bortolotti - poslední zápasy
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
05.08.21 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.21 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Biella 7 - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.21 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.21 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
28.11.20 semifinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.20 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.20 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
17.11.20 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
12.11.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Parma Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Marco Miceli - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sebastian Gima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniele Minighini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Noah Perfetti | 7-62, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Enzo Rimoli | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Vavassori | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 7-64, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Peter Buldorini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Vito Antonio Darderi | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Luca Tomasetto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, - Marco Miceli - skreč | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Reda Bennani | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
20.05.23 čtvrtfinále | vs. Simon Anthony Ivanov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detail zápasu |