ZÁPAS
18.12.17 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Daniel Dutra Da Silva | 7-64, 6-2 | Peru F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tomas Barrios Vera | Daniel Dutra Da Silva | |
1. podání % | 50/60 (83%) | 57/76 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/50 (74%) | 37/57 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/10 (70%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/76 (42%) | 16/60 (27%) |
Vyhrané body celkem | 76/136 (56%) | 60/136 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tomas Barrios Vera vs. Daniel Dutra Da Silva - Vzájemné zápasy
25.03.22 | čtvrtfinále | Daniel Dutra Da Silva | Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Santa Cruz | antuka |
18.12.17 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Daniel Dutra Da Silva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Peru F2 | antuka |
Tomas Barrios Vera form & Daniel Dutra Da Silva form
Tomas Barrios Vera - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matias Soto | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Daniel Dutra Da Silva - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu |