ZÁPAS
15.03.18 | 2. kolo | Tomas Barrios Vera | Alan Kohen | 5-0, - skreč | Greece F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tomas Barrios Vera | Alan Kohen | |
1. podání % | 9/10 (90%) | 16/22 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 7/9 (78%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/1 (100%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 14/22 (64%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body celkem | 22/32 (69%) | 10/32 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tomas Barrios Vera | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alan Kohen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Alan Kohen | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-0 | Alan Kohen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tomas Barrios Vera vs. Alan Kohen - Vzájemné zápasy
15.03.18 | 2. kolo | Tomas Barrios Vera | Alan Kohen | 5-0, Alan Kohen - skreč | detail zápasu | Greece F3 | tvrdý |
Tomas Barrios Vera form & Alan Kohen form
Tomas Barrios Vera - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matias Soto | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Alan Kohen - poslední zápasy
M15 Cordoba - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 0-5, - Alan Kohen - skreč | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Marco De Rossi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. Nicolas Nino Mendoza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.21 kvalifik. | vs. Cooper Williams | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Jackson Ross | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Dickson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Kyle Seelig | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Nicolas Kicker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.21 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-64, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Luis David Martinez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu |