ZÁPAS
07.02.18 | 2. kolo | Marcel Granollers | Kimmer Coppejans | 6-0, 6-1 | Launceston Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Marcel Granollers | Kimmer Coppejans | |
1. podání % | 25/36 (69%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 20/30 (67%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body celkem | 48/66 (73%) | 18/66 (27%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marcel Granollers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marcel Granollers | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marcel Granollers | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Marcel Granollers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marcel Granollers | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marcel Granollers | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marcel Granollers | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marcel Granollers vs. Kimmer Coppejans - Vzájemné zápasy
07.02.18 | 2. kolo | Marcel Granollers | Kimmer Coppejans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Launceston Challenger | tvrdý |
Marcel Granollers form & Kimmer Coppejans form
Marcel Granollers - poslední zápasy
Shanghai - tvrdý | ||||
06.10.19 kvalifik. | vs. Vasek Pospisil | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
29.09.19 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jarry | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
04.08.19 kvalifik. | vs. Daniel Evans | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.19 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
31.07.19 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo | vs. Lucas Gomez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Alexander Bublik | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Mischa Zverev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.19 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 7-64, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.19 kvalifik. | vs. Attila Balazs | 7-65, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pedja Krstin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Go Soeda | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
07.06.19 čtvrtfinále | vs. Daniel Evans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.19 3. kolo | vs. Bernard Tomic | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.19 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
04.05.19 1. kolo kval. | vs. Hubert Hurkacz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Kimmer Coppejans - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | detail zápasu |