ZÁPAS
02.10.18 | 1. kolo | Marc Sieber | Max Wiskandt | 6-2, 6-0 | Germany F14 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Marc Sieber | Max Wiskandt | |
1. podání % | 21/37 (57%) | 33/49 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/21 (71%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/16 (94%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 7/37 (19%) |
Vyhrané body celkem | 59/86 (69%) | 27/86 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marc Sieber | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc Sieber | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc Sieber | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc Sieber | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Max Wiskandt | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc Sieber | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc Sieber | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Max Wiskandt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marc Sieber vs. Max Wiskandt - Vzájemné zápasy
02.10.18 | 1. kolo | Marc Sieber | Max Wiskandt | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Germany F14 | tvrdý I. |
Marc Sieber form & Max Wiskandt form
Marc Sieber - poslední zápasy
Ismaning Challenger - koberec | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Kern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Nystroem | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Pullach Challenger - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Peter Torebko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Caltanissetta Challenger - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Marcelo Arevalo | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Joao Souza | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Balmashev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Jan Satral | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
18.05.18 semifinále | vs. Mate Valkusz | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Max Wiskandt - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-79, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-72, 6-720 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 2-3, - Max Wiskandt - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Allen | 6-0, 3-1, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 7-5, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | detail zápasu |