ZÁPAS
25.08.17 | semifinále | Marc Giner | Pedro Cachin | 3-6, 7-64, 6-4 | Spain F26 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marc Giner | Pedro Cachin | |
1. podání % | 82/112 (73%) | 68/98 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/82 (61%) | 48/68 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/30 (53%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 36/98 (37%) | 46/112 (41%) |
Vyhrané body celkem | 102/210 (49%) | 108/210 (51%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marc Giner vs. Pedro Cachin - Vzájemné zápasy
25.08.17 | semifinále | Marc Giner | Pedro Cachin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | Spain F26 | antuka |
30.03.17 | 2. kolo | Pedro Cachin | Marc Giner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Spain F9 | antuka |
Marc Giner form & Pedro Cachin form
Marc Giner - poslední zápasy
Qatar F5 - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-4, 6-74, - Marc Giner - skreč | detail zápasu | |
Qatar F4 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
25.10.18 čtvrtfinále | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.18 2. kolo | vs. Georg Winkler | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
13.10.18 semifinále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.18 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.18 2. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Simon Carr | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Lluis Dolz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Quim Sorni Chavarria | 1-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
04.08.18 semifinále | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.18 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-4, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
22.07.18 finále | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.18 semifinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.18 čtvrtfinále | vs. Maciej Rajski | 6-75, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. David Souto | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-5, - Marc Giner - skreč | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Boris Arias | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Netherlands F1 - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Stephan Fransen | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Pedro Cachin - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | detail zápasu |