ZÁPAS
21.01.18 | kvalifik. | Marc Fornell-Mestres | Jonas Trinker | 7-62, 6-0 | Spain F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marc Fornell-Mestres vs. Jonas Trinker - Vzájemné zápasy
21.01.18 | kvalifik. | Marc Fornell-Mestres | Jonas Trinker | 7-62, 6-0 | detail zápasu | Spain F2 | antuka |
Marc Fornell-Mestres form & Jonas Trinker form
Marc Fornell-Mestres - poslední zápasy
Italy F33 - antuka | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 5-6, -def. | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F27 - antuka | ||||
13.09.18 čtvrtfinále | vs. Eduard Esteve Lobato | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 7-5, 1-0, Lamine Ouahab - skreč | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
07.09.18 2. kolo | vs. Omar Salman | 4-6, 2-5, - Marc Fornell-Mestres - skreč | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Pedro Cachin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-1, Alvaro Lopez San Martin - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Malaysia F2 - tvrdý | ||||
12.07.18 čtvrtfinále | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 2-5, - Marc Fornell-Mestres - skreč | detail zápasu | |
10.07.18 2. kolo | vs. Rhett Purcell | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-74, 7-66 | detail zápasu | |
Spain F13 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
25.05.18 čtvrtfinále | vs. Orlando Luz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.05.18 1. kolo | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F8 - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Miliaan Niesten | 3-6, 3-5, - Marc Fornell-Mestres - skreč | detail zápasu |
Jonas Trinker - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |