ZÁPAS
16.10.17 | kvalifik. | Marc-Andrea Huesler | Vladimir Uzhylovsky | 6-74, 7-5, 6-4 | Ismaning Challenger | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Marc-Andrea Huesler | Vladimir Uzhylovsky | |
1. podání % | 57/93 (61%) | 62/118 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 47/57 (82%) | 48/62 (77%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/36 (67%) | 32/56 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 38/118 (32%) | 22/93 (24%) |
Vyhrané body celkem | 109/211 (52%) | 102/211 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 11 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marc-Andrea Huesler vs. Vladimir Uzhylovsky - Vzájemné zápasy
16.10.17 | kvalifik. | Marc-Andrea Huesler | Vladimir Uzhylovsky | 6-74, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Ismaning Challenger | koberec |
Marc-Andrea Huesler form & Vladimir Uzhylovsky form
Marc-Andrea Huesler - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - skreč | detail zápasu |
Vladimir Uzhylovsky - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu |