ZÁPAS
18.10.16 | 1. kolo | Marc-Andrea Huesler | Mateusz Terczynski | 7-62, 3-6, 6-1 | Norway F1 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Marc-Andrea Huesler | Mateusz Terczynski | |
1. podání % | 49/79 (62%) | 71/95 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/49 (76%) | 48/71 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/30 (70%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/95 (36%) | 21/79 (27%) |
Vyhrané body celkem | 92/174 (53%) | 82/174 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 7 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.03.96, 28 Let
21 841 $
02.03.96, 28 Let
21 841 $
Marc-Andrea Huesler vs. Mateusz Terczynski - Vzájemné zápasy
18.10.16 | 1. kolo | Marc-Andrea Huesler | Mateusz Terczynski | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Norway F1 | tvrdý I. |
Marc-Andrea Huesler form & Mateusz Terczynski form
Marc-Andrea Huesler - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-4, 7-5, 6-70, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
21.08.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 4-6, 4-0, Alexander Shevchenko - skreč | detail zápasu |
Mateusz Terczynski - poslední zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |