ZÁPAS
24.09.20 | čtvrtfinále | Marc-Andrea Huesler | Borna Gojo | 6-4, 5-7, 6-4 | Sibiu Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marc-Andrea Huesler | Borna Gojo | |
1. podání % | 63/107 (59%) | 66/105 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/63 (67%) | 46/66 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/44 (55%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 40/105 (38%) | 41/107 (38%) |
Vyhrané body celkem | 106/212 (50%) | 106/212 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 7 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marc-Andrea Huesler vs. Borna Gojo - Vzájemné zápasy
24.09.20 | čtvrtfinále | Marc-Andrea Huesler | Borna Gojo | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
30.08.20 | kvalifik. | Marc-Andrea Huesler | Borna Gojo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka |
Marc-Andrea Huesler form & Borna Gojo form
Marc-Andrea Huesler - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Holger Rune | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 kvalifik. | vs. Jan Choinski | 7-67, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Borna Gojo - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Emil Ruusuvuori | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
03.09.23 4. kolo | vs. Novak Djokovic | 2-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.23 3. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-4, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-3, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Tomas Machac | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Constant Lestienne | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-74, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Ilya Ivashka | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 5-7, 7-68, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
25.06.23 kvalifik. | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 5-7, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 6-72, 6-74 | detail zápasu |