ZÁPAS
06.02.20 | 2. kolo | Manuel Pena Lopez | Matias Zukas | 6-4, 6-1 | M25 Lima | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Manuel Pena Lopez | Matias Zukas | |
1. podání % | 31/60 (52%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/31 (61%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/29 (62%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 22/45 (49%) | 23/60 (38%) |
Vyhrané body celkem | 59/105 (56%) | 46/105 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Manuel Pena Lopez | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-2 | Matias Zukas | |
0-0, 15-15 | ||
Manuel Pena Lopez | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Manuel Pena Lopez | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Manuel Pena Lopez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Manuel Pena Lopez | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Manuel Pena Lopez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-1 | Matias Zukas | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Manuel Pena Lopez vs. Matias Zukas - Vzájemné zápasy
06.02.20 | 2. kolo | Manuel Pena Lopez | Matias Zukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
29.11.18 | čtvrtfinále | Matias Zukas | Manuel Pena Lopez | 1-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | Chile F3 | antuka |
15.11.17 | 2. kolo | Manuel Pena Lopez | Matias Zukas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka |
Manuel Pena Lopez form & Matias Zukas form
Manuel Pena Lopez - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 0-2, - Manuel Pena Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
08.02.20 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Gianluigi Quinzi | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.01.20 finále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.01.20 semifinále | vs. Jose Pereira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Christian Langmo | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Rodrigo Banzer | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-5, - Manuel Pena Lopez - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 semifinále | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.19 finále | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.19 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.19 čtvrtfinále | vs. Marlon Vankan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |