ZÁPAS
13.11.17 | 1. kolo | Manuel Pena Lopez | Ignacio Monzon | 6-3, 7-5 | Argentina F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Manuel Pena Lopez | Ignacio Monzon | |
1. podání % | 54/73 (74%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/54 (56%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 6/26 (23%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 34/60 (57%) | 33/73 (45%) |
Vyhrané body celkem | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Manuel Pena Lopez vs. Ignacio Monzon - Vzájemné zápasy
04.03.20 | 1. kolo | Manuel Pena Lopez | Ignacio Monzon | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | M25 Hurlingham | antuka |
22.10.19 | 1. kolo | Manuel Pena Lopez | Ignacio Monzon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
05.12.17 | 1. kolo | Ignacio Monzon | Manuel Pena Lopez | 2-0, Ignacio Monzon - skreč | detail zápasu | Argentina F12 | antuka |
23.11.17 | čtvrtfinále | Manuel Pena Lopez | Ignacio Monzon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Argentina F10 | antuka |
13.11.17 | 1. kolo | Manuel Pena Lopez | Ignacio Monzon | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka |
20.03.17 | 2. kolo kval. | Manuel Pena Lopez | Ignacio Monzon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Croatia F3 | antuka |
Manuel Pena Lopez form & Ignacio Monzon form
Manuel Pena Lopez - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 0-2, - Manuel Pena Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
08.02.20 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Gianluigi Quinzi | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.01.20 finále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.01.20 semifinále | vs. Jose Pereira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Christian Langmo | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Rodrigo Banzer | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-5, - Manuel Pena Lopez - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 finále | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 semifinále | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.19 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.19 čtvrtfinále | vs. Marlon Vankan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Ignacio Monzon - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu |