ZÁPAS
04.07.19 | 2. kolo | Manuel Guinard | Bart Stevens | 6-3, 6-2 | M15 Den | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Manuel Guinard | Bart Stevens | |
1. podání % | 41/52 (79%) | 32/66 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/41 (68%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/11 (73%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 33/66 (50%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Bart Stevens | |
0-0, 15-15, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Manuel Guinard | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Bart Stevens | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Manuel Guinard | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Manuel Guinard | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Manuel Guinard | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Manuel Guinard | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Manuel Guinard | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Bart Stevens | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Manuel Guinard | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Bart Stevens | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Manuel Guinard | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40, 40-40 | ||
5-2 | Bart Stevens | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Manuel Guinard vs. Bart Stevens - Vzájemné zápasy
04.07.19 | 2. kolo | Manuel Guinard | Bart Stevens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Den | antuka |
Manuel Guinard form & Bart Stevens form
Manuel Guinard - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - skreč | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
13.01.24 finále | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - skreč | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Bart Stevens - poslední zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Concepcion 2 - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detail zápasu |