ZÁPAS
10.09.18 | 2. kolo kval. | Manuel Barros | Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-1 | Bolivia F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
19.05.94, 29 Let
12 328 $
19.05.94, 29 Let
12 328 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
21.10.96, 27 Let
21.10.96, 27 Let
Manuel Barros vs. Federico Juan Aguilar - Vzájemné zápasy
10.09.18 | 2. kolo kval. | Manuel Barros | Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Bolivia F1 | antuka |
Manuel Barros form & Federico Juan Aguilar form
Manuel Barros - poslední zápasy
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Paul Soubies | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Aron Pierce | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis-Manuel Flores | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Skyler Butts | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | Brandon Walkin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Jose Antonio Rodriguez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Austin Ansari (USA) | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Julian Bradley | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Skyler Butts | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Javier Gonzalez (CHI) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Agassi Tomegah | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 1-3, - Manuel Barros - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Zakaria Ben Brahim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-2, 4-1, Moez Echargui - skreč | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Tommaso Vescovi | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Ismail Saadi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Mustapha Benmira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 6-4, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 6-1, 6-10 | detail zápasu |
Federico Juan Aguilar - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 6-73, 3-6 | detail zápasu |