ZÁPAS
27.01.20 | 2. kolo kval. | Manish Sureshkumar | Matthew Dellavedova | 6-2, 6-1 | M25 Nonthaburi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Manish Sureshkumar | Matthew Dellavedova | |
1. podání % | 24/38 (63%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/24 (75%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/44 (64%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Manish Sureshkumar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
3-2 | Matthew Dellavedova | |
0-0 | ||
Manish Sureshkumar | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Manish Sureshkumar | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manish Sureshkumar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-15 | ||
Manish Sureshkumar | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manish Sureshkumar | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Manish Sureshkumar vs. Matthew Dellavedova - Vzájemné zápasy
27.01.20 | 2. kolo kval. | Manish Sureshkumar | Matthew Dellavedova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
Manish Sureshkumar form & Matthew Dellavedova form
Manish Sureshkumar - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-74, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 2-0, Vladyslav Orlov - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Atharva Sharma | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-74, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 3-0, Krittin Koaykul - skreč | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-4, 2-6, 0-2, - Manish Sureshkumar - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Orel Kimhi | 7-64, 6-4 | detail zápasu |
Matthew Dellavedova - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
11.04.24 čtvrtfinále | vs. Yshai Oliel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.23 finále | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu |