ZÁPAS
11.11.19 | 1. kolo | Manish Sureshkumar | Anvit Bendre | 6-2, 6-0 | Pune Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Manish Sureshkumar | Anvit Bendre | |
1. podání % | 22/39 (56%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/22 (86%) | 7/12 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 8/29 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/41 (63%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body celkem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anvit Bendre | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Manish Sureshkumar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anvit Bendre | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manish Sureshkumar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Anvit Bendre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Manish Sureshkumar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Anvit Bendre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manish Sureshkumar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anvit Bendre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manish Sureshkumar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anvit Bendre | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Manish Sureshkumar | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Anvit Bendre | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manish Sureshkumar | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
27.02.95, 29 Let
17 820 $
27.02.95, 29 Let
17 820 $
Manish Sureshkumar vs. Anvit Bendre - Vzájemné zápasy
11.11.19 | 1. kolo | Manish Sureshkumar | Anvit Bendre | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Pune Challenger | tvrdý |
Manish Sureshkumar form & Anvit Bendre form
Manish Sureshkumar - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-74, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 2-0, Vladyslav Orlov - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Atharva Sharma | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-74, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 3-0, Krittin Koaykul - skreč | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-4, 2-6, 0-2, - Manish Sureshkumar - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Orel Kimhi | 7-64, 6-4 | detail zápasu |
Anvit Bendre - poslední zápasy
M15 Indore - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Rishabdev Raman | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indonesia F2 - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Mustafa Ibraimi | 4-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Indonesia F1 - tvrdý | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Althaf Dhaifullah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Michal Dembek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Jatin Dahiya | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hsiang-Yi Wang | 6-4, 1-2, Hsiang-Yi Wang - skreč | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
10.06.18 kvalifik. | vs. Mohit Mayur Jayaprakash | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Amarnath Arora | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
18.03.18 kvalifik. | vs. Stanislav Poplavskyy | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Bangalore Challenger - tvrdý | ||||
18.11.17 2. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.17 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
11.11.17 1. kolo kval. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kuwait F2 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kuwait F1 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jack Swindells | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Tyler Hochwalt | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F9 - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Li-Wie Tan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F8 - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Jessy Kalambay | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
India F7 - antuka | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sathi Reddy Chirala | 6-0, 6-1 | detail zápasu |