Veľká Británia
18.03.94, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Izrael
16.11.99, 24 Let
Francúzsko
30.12.92, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Izrael
28.10.96, 27 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luke Johnson/Hugo Voljacques vs. Nir Vodavoz/Uri Vodavoz - Vzájemné zápasy
Luke Johnson form & Nir Vodavoz form
Luke Johnson/Hugo Voljacques - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý |
12.03.20 čtvrtfinále | vs. Adrian Barbu/Petr Michnev | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
10.03.20 1. kolo | vs. Cayetano March/Ricardo Rodriguez-Pace | 7-63, 7-69 | | detail zápasu |
M15 Monastir - tvrdý |
18.01.20 finále | vs. Jesper De Jong/Bart Stevens | 4-6, 6-3, 8-10 | | detail zápasu |
17.01.20 semifinále | vs. Tony Bourcet/Antoine Escoffier | 7-66, 6-2 | | detail zápasu |
16.01.20 čtvrtfinále | vs. Marek Gengel/Dominik Langmajer | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
15.01.20 1. kolo | vs. Vitali Chvets/Kirill Mishkin | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Monastir - tvrdý |
12.01.20 finále | vs. Marek Gengel/Dominik Langmajer | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
10.01.20 semifinále | vs. Kyrian Jacquet/Clement Tabur | 7-5, 3-6, 10-7 | | detail zápasu |
09.01.20 čtvrtfinále | vs. Daniele Capecchi/Ottaviano Martini | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
08.01.20 1. kolo | vs. Ergi Kirkin/Bart Stevens | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
Ireland F1 - koberec |
30.07.18 1. kolo | vs. Jose Maria Martin De Oliva Carr/Osgar O'Hoisin | 4-6, 7-68, 10-8 | | detail zápasu |
30.07.18 semifinále | vs. Jonathan Binding/Scott Duncan | 2-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
30.07.18 čtvrtfinále | vs. Sean Hodkin/Adam Jones | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
30.07.18 finále | vs. Ben Jones/Joshua Paris | 7-66, 6-4 | | detail zápasu |
30.07.18 čtvrtfinále | vs. Sean Hodkin/Adam Jones | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
30.07.18 1. kolo | vs. Jose Maria Martin De Oliva Carr/Osgar O'Hoisin | 4-6, 7-68, 10-8 | | detail zápasu |
30.07.18 finále | vs. Ben Jones/Joshua Paris | 7-66, 6-4 | | detail zápasu |
30.07.18 semifinále | vs. Jonathan Binding/Scott Duncan | 2-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
Israel F8 - tvrdý |
04.06.18 1. kolo | vs. Nir Vodavoz/Uri Vodavoz | 7-64, 6-0 | | detail zápasu |
04.06.18 čtvrtfinále | vs. Jordan Hasson/Franco Ribero | 6-2, 7-64 | | detail zápasu |
04.06.18 semifinále | vs. Dan Added/Albano Olivetti | 6-3, 4-6, 7-10 | | detail zápasu |
Nir Vodavoz/Uri Vodavoz - poslední zápasy
Israel F14 - tvrdý |
15.10.18 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago/Davide Recchia | 3-6, 6-2, 10-12 | | detail zápasu |
Israel F12 - tvrdý |
01.10.18 1. kolo | vs. Ram Kapach/Ori Maior | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
Israel F10 - tvrdý |
18.06.18 1. kolo | vs. Tuval Barak/Ido Zonder | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
18.06.18 čtvrtfinále | vs. Conor Berg/Scott Duncan | 1-6, 2-6 | | detail zápasu |
Israel F9 - tvrdý |
11.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg/Scott Duncan | 4-6, 6-76 | | detail zápasu |
Israel F8 - tvrdý |
04.06.18 1. kolo | vs. Luke Johnson/Hugo Voljacques | 6-74, 0-6 | | detail zápasu |
Israel F6 - tvrdý |
07.05.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte/Connor Farren | - Nir Vodavoz/Uri Vodavoz - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
Israel F5 - tvrdý |
30.04.18 1. kolo | vs. Tuval Barak/Ido Zonder | 3-6, 6-4, 4-10 | | detail zápasu |
Israel F3 - tvrdý |
19.03.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine/Shahar Elbaz | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
Israel F2 - tvrdý |
12.03.18 čtvrtfinále | vs. Alessandro Bega/Gianluca Mager | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
12.03.18 1. kolo | vs. Tyler Mercier/Gilad Tamar | 7-64, 6-0 | | detail zápasu |
Israel F1 - tvrdý |
05.03.18 1. kolo | vs. Collin Johns/Tyler Mercier | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
Israel F18 - tvrdý |
11.12.17 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo/Antoine Walch | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
Israel F16 - tvrdý |
27.11.17 1. kolo | vs. Bastien Kolly/Louroi Martinez | 1-6, 7-65, 6-10 | | detail zápasu |
Israel F6 - tvrdý |
08.05.17 1. kolo | vs. Connor Farren/Joshua Paris | 2-6, 1-6 | | detail zápasu |
Israel F4 - tvrdý |
24.04.17 1. kolo | vs. Raphael Baltensperger/Liam Caruana | 7-63, 4-6, 4-10 | | detail zápasu |
Israel F18 - tvrdý |
12.12.16 1. kolo | vs. Alon Elia/Igor Smilansky | 3-6, 1-6 | | detail zápasu |
Israel F15 - tvrdý |
03.10.16 1. kolo | vs. Ram Kapach/Daniel Tamir | 5-7, 3-6 | | detail zápasu |
Israel F14 - tvrdý |
26.09.16 1. kolo | vs. Yoav Schab/Pavel Semidockih | 6-4, 7-67 | | detail zápasu |
26.09.16 čtvrtfinále | vs. Dekel Bar/Scott Clayton | 6-74, 2-6 | | detail zápasu |
Israel F13 - tvrdý |
19.09.16 1. kolo | vs. Idan Harel Gross/Iftah Yavetz | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
19.09.16 čtvrtfinále | vs. Alexis Canter/Neil Pauffley | 6-75, 4-6 | | detail zápasu |
Israel F11 - tvrdý |
05.09.16 1. kolo | vs. Yannick Jankovits/Hugo Voljacques | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
Israel F10 - tvrdý |
06.06.16 1. kolo | vs. Daniel Dudockin/Ram Kapach | 1-6, 2-6 | | detail zápasu |
Israel F18 - tvrdý |
07.12.15 1. kolo | vs. Viktor Filipenko/Yuriy Kovalenko | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
Israel F15 - tvrdý |
26.10.15 1. kolo | vs. Oz Daniel/Eric James Johnson | 4-6, 3-4, - Nir Vodavoz/Uri Vodavoz - skreč | | detail zápasu |