Luke Johnson vs. Filip Bergevi 10.03.2020

Luke Johnson vs. Filip Bergevi 10.03.2020 - M15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

10.03.201. koloLuke Johnson Filip Bergevi 6-3, 6-2 Greece M15 Heraklion tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Luke JohnsonFilip Bergevi
1. podání %34/52 (65%)29/51 (57%)
Vyhrané body z 1.podání28/34 (82%)20/29 (69%)
Vyhrané body z 2.podání10/18 (56%)8/22 (36%)
Vyhrané break-bally3/7 (43%)0/1 (0%)
Vyhrané body z returnu23/51 (45%)14/52 (27%)
Vyhrané body celkem61/103 (59%)42/103 (41%)
Dvojchyby20
Esa14

STATISTIKY ZÁPASU

1
Luke Johnson Luke Johnson podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
1-0Filip Bergevi Filip Bergevi podáva
0-0
Luke Johnson Luke Johnson podáva1-1
2-1Filip Bergevi Filip Bergevi podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Luke Johnson Luke Johnson podáva3-1
0-0
4-1Filip Bergevi Filip Bergevi podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Luke Johnson Luke Johnson podáva4-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
5-2Filip Bergevi Filip Bergevi podáva
0-0, 15-0, 30-40
Luke Johnson Luke Johnson podáva5-3
0-0
6-3
2
0-0Filip Bergevi Filip Bergevi podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30
Luke Johnson Luke Johnson podáva0-1
0-0, 0-15, 40-40
1-1Filip Bergevi Filip Bergevi podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Luke Johnson Luke Johnson podáva1-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-2Filip Bergevi Filip Bergevi podáva
0-0
Luke Johnson Luke Johnson podáva3-2
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
4-2Filip Bergevi Filip Bergevi podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Luke Johnson Luke Johnson podáva5-2
0-0, 30-0, 40-0
6-2

Luke Johnson
Veľká Británia
18.03.94, 26 Let




681
30
46 082 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
20.04.94, 26 Let




739
24
34 407 $
Filip Bergevi
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Luke Johnson vs. Filip Bergevi - Vzájemné zápasy

10.03.201. koloLuke JohnsonFilip Bergevi6-3, 6-2 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Luke Johnson - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Boris Pokotilov6-1, 7-5 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Filip Bergevi6-3, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
22.02.20
čtvrtfinále
vs. Jesper De Jong6-78, 4-6 prohradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Bart Stevens6-2, 6-72, 6-4 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Adrian Obert6-1, 4-0, Adrian Obert - skrečvýhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
11.02.20
1. kolo
vs. Tom Hands1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
01.02.20
semifinále
vs. Gauthier Onclin6-1, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Moez Echargui6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Enrico Dalla Valle6-1, 6-0 výhradetail zápasu
28.01.20
1. kolo
vs. Tiago Cacao5-7, 6-1, 7-610 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
22.01.20
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov7-5, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Thomas Laurent0-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Moez Echargui6-1, 6-3 výhradetail zápasu
14.01.20
2. kolo kval.
vs. Dominik Langmajer6-2, 6-1 výhradetail zápasu
14.01.20
kvalifik.
vs. Mihailo Popovic7-65, 7-64 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
08.01.20
1. kolo
vs. Ugo Blanchet3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
15.11.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel2-6, 1-6 prohradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Michael Zhu6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
06.11.19
1. kolo
vs. Anton Matusevich6-71, 1-6 prohradetail zápasu
USA M25 Fort - tvrdý
22.10.19
1. kolo
vs. Martin Redlicki6-3, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
USA M25 Waco - tvrdý
15.10.19
kvalifik.
vs. Barnaby Smith3-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Alfredo Perez6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Julian Bradley1-6, 6-3, 13-11 výhradetail zápasu
Portugal M25 Tavira - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Alberto Barroso Campos6-3, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Shrewsbury - tvrdý I.
27.09.19
semifinále
vs. Julian Ocleppo6-73, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
26.09.19
čtvrtfinále
vs. Arthur Fery6-3, 6-3 výhradetail zápasu
25.09.19
2. kolo
vs. Anton Matusevich7-63, 6-4 výhradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Josip Krstanovic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
United Kingdom Glasgow Challenger - tvrdý I.
17.09.19
2. kolo
vs. Roberto Marcora6-73, 0-6 prohradetail zápasu
16.09.19
1. kolo
vs. Sem Verbeek1-6, 6-3, 7-62 výhradetail zápasu

Filip Bergevi - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.03.20
1. kolo
vs. Luke Johnson3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
26.02.20
1. kolo
vs. Matvey Khomentovskiy6-74, 1-6 prohradetail zápasu
USA M25 Naples - antuka
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Alejandro Gomez3-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Benjamin Lock4-6, 7-63, 6-1 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Wilson Leite6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.02.20
2. kolo kval.
vs. Maciej Smola6-3, 6-3 výhradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Alex Rybakov4-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Hillel Rousseau6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA M25 Palm - antuka
06.02.20
1. kolo
vs. Cristian Rodriguez4-6, 6-74 prohradetail zápasu
04.02.20
1. kolo kval.
vs. Logan Zapp7-5, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.20
kvalifik.
vs. Florian Lakat6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA M25 Weston - antuka
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Karol Drzewiecki3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
29.10.19
1. kolo
vs. Corentin Denolly2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Roberto Ortega-Olmedo3-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Lucas Poullain Lucas Poullain - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc7-63, 7-64 výhradetail zápasu
Sweden M25 Falun - tvrdý I.
03.10.19
čtvrtfinále
vs. Wojciech Marek3-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.10.19
2. kolo
vs. Antoine Bellier6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Ryan Nijboer6-75, 7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Sweden M25 Stockholm - tvrdý I.
24.09.19
1. kolo
vs. Tomas Machac4-6, 2-6 prohradetail zápasu
France M25+H Plaisir - tvrdý I.
21.09.19
semifinále
vs. Christopher Heyman3-6, 5-7 prohradetail zápasu
20.09.19
čtvrtfinále
vs. Mats Rosenkranz7-65, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
19.09.19
2. kolo
vs. Kyrian Jacquet7-5, 6-3 výhradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Tom Jomby6-2, 1-0, Tom Jomby - skrečvýhradetail zápasu
Germany M15 Trier - antuka
14.08.19
2. kolo
vs. Maik Steiner2-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Harris Trismen6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden M15 Ystad - antuka
08.08.19
2. kolo
vs. Juan Manuel Cerundolo6-2, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Eero Vasa6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Austria M15 Kramsach - antuka
16.07.19
1. kolo
vs. Sebastian Prechtel6-3, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
09.07.19
1. kolo
vs. George Botezan7-63, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
<