ZÁPAS
27.04.19 | 1. kolo kval. | Lukas Rosol | Peter Gojowczyk | 6-4, 2-6, 6-4 | Munich | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lukas Rosol | Peter Gojowczyk | |
1. podání % | 65/97 (67%) | 56/90 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 47/65 (72%) | 44/56 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/32 (47%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané break-bally | 2/8 (25%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 31/90 (34%) | 35/97 (36%) |
Vyhrané body celkem | 93/187 (50%) | 94/187 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 1 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lukas Rosol vs. Peter Gojowczyk - Vzájemné zápasy
24.08.21 | 1. kolo kval. | Peter Gojowczyk | Lukas Rosol | 4-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | New York | tvrdý |
27.04.19 | 1. kolo kval. | Lukas Rosol | Peter Gojowczyk | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Munich | antuka |
Lukas Rosol form & Peter Gojowczyk form
Lukas Rosol - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detail zápasu |
Peter Gojowczyk - poslední zápasy
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tim Handel | - Peter Gojowczyk - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler Challenger - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |