ZÁPAS
13.10.19 | kvalifik. | Lukas Rosol | Nikola Milojevic | 7-5, 6-76, 6-3 | Moscow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lukas Rosol | Nikola Milojevic | |
1. podání % | 62/106 (58%) | 66/114 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/62 (74%) | 43/66 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/44 (55%) | 26/48 (54%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 45/114 (39%) | 36/106 (34%) |
Vyhrané body celkem | 115/220 (52%) | 105/220 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 7 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-4 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Nikola Milojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-3 | Nikola Milojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lukas Rosol vs. Nikola Milojevic - Vzájemné zápasy
18.07.21 | 1. kolo kval. | Nikola Milojevic | Lukas Rosol | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Umag | antuka |
13.10.19 | kvalifik. | Lukas Rosol | Nikola Milojevic | 7-5, 6-76, 6-3 | detail zápasu | Moscow | tvrdý I. |
09.10.18 | 1. kolo | Nikola Milojevic | Lukas Rosol | Nikola Milojevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | Tashkent Challenger | tvrdý |
Lukas Rosol form & Nikola Milojevic form
Lukas Rosol - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.23 1. kolo | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
15.04.23 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | detail zápasu |
Nikola Milojevic - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
01.01.23 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.22 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.22 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.22 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | detail zápasu |